Eğitimcilerin, Tecrübelerini Paylaşabildikleri Platform

 

Girişimci Öğretmen Platformu, Türkiye’deki eğitimcilerin gücünü ortaya çıkarmayı temel amaç olarak belirlemiş ve 2018 yılının başlarında bunu hayata geçirmek üzere yola çıkmıştır.

Girişimci Öğretmen platformunda, her gün derslerinde edindikleri bilgi ve tecrübelerin birikimi sonucunda çeşitli eğitsel çalışmaları üreten ve paylaşan eğitimcilerin çalışmaları yer almaktadır.

Platformumuzu ziyaret eden herkes, eğitim-öğretim hayatlarına katkı sağlayacak olan bu çalışmalardan yararlanarak kişisel ve kurumsal başarılarını arttırmak için gerekli olan bilgi ve ilhamı kaynaklarını edinebilmektedirler.

Eğitimcilerin, okul öncesi düzeyinden üniversite düzeyine kadar uygun olarak hazırlayıp paylaştıkları platformumuzu zenginleştirmek için her geçen gün daha fazla gayretle çalışmaktayız.

Eğitimcilerin, Girişimci Öğretmen Platformundan dersleri için ihtiyaç duydukları çalışmaları edinmeleri, uygulamaları ve zamanla ilham alarak her geçen gün daha fazla gelişmeleri sonucunda, sonraki nesillere olabilecek en donanımlı haliyle örnek teşkil edecek bir eğitimci pro?lini yansıtacaklarına inanıyoruz.

 


Tecrübelerle Donatılmış Bir Uzman Eğitimciler Topluluğu

 

Bizler, eğitim ile alakalı bütün ?kirlerin ve yaklaşımların öğretmenlik tecrübesi ve öğrencilerle doğru iletişimi kurabilen eğitimcilerden doğacağına inanmaktayız.

Bu nedenle, Girişimci Öğretmen platformunda bulunan her çalışma, bir eğitimci tarafından ihtiyaç olarak görmüş ve katkı sağlayacağına inanılarak hazırlanmıştır.

Her geçen gün, bir eğitimcinin içerik açısından zengin, uygulanabilinir ve öğrencileri aktif kılan bir çalışma yapabileceğine inanması için gerekli ilham kaynağını Girişimci Öğretmen platformundan sağlayabildiği an, bizler kurum olarak vizyonumuza bir adım daha yaklaşmış olacağız.

Çünkü en temel vizyonumuz, ‘’Türkiye’deki bütün eğitimcilerin edindikleri bilgi ve tecrübelerini herhangi bir zamanda ve yerde kullanılabilinir kılmaktır.’

Bize ulaşmak ve herhangi bir ihtiyaç durumunda bizden destek almak için iletisim@girisimciogretmen.com.tr mail adresine bir e posta göndererek ulaşabilirsiniz.