avatar
1 1 1 1 1   4,8
 1 Değerlendirme

RehberlikS

Takip Et

Adana -

ÜCRETSİZ

Çalışmalarımın kalitesini değerlendirmek için bu ücretsiz çalışmamı indirebilirsiniz.

ŞİMDİ İNDİR
avatar
5.11.2019 10:24:19
1 1 1 1 1 4

Merhaba hocam, kartlar öğrencilerin çok ilgisini çekti ve çok etkili oldu çok teşekkürler. Yalnız hikaye kısmında 6dan 7ye geçerken gokkusagi baliginin ahtapota gidisi yok. Doğaçlama olarak da tamamlanabilir bir şey, cok onemli bir eksik degil ama yine de soylemek istedim, tekrar tesekkurler.

avatar
5.11.2019 10:24:19

BU GÜZEL DÜŞÜNCELER VE DÖNÜTLER İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ HOCAM. SİZLERDEN GELEN DÖNÜTLERLE MATERYALİMİZİN EKSİKLERİNİ GİDEREREK DAHA KULLANIŞLI HALE GETİRMEYE ÇALIŞACAĞIZ. İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM. Kübra SEVER hocam. Sizden gelen dönütler ile materyalimizi güncelledik ve tekrar yükledik. Daha önce satın aldığınız için tekrar indirebiliyorsunuz diye biliyoruz. Eğer indirmede sıkıntı yaşarsanız mail adresinizi bırakmanız yeterli. İyi çalışmalar.

Ekolojik Okur Yazar, Yeşilgölcük Şehit Osman Turgut Ortaokulu (Şenay Aybüke Yalçın Serbest Etkinlik Atölyesi, Şehit Öğretmen Necmettin Yılmaz Serbest Etkinlik Atölyesi)Zeka Oyunları Eğitici Eğitmeni, Yaratıcı Drama Eğitmeni 4. Aşama Terk, Model Uçak Eğitmeni, Naçizane Adobe(PS, Aİ) Kullanıcısı,


Alay Şehit Oktay Önder Ortaokulu, Yeşilgölcük Şehit Oktay Önder Ortaokulu, Yüreğir Şehit Ali Gaffar Okkan İlkokulu